Számfestés Zuty - Westlogic

Szórakozási és kikapcsolódási módot keres gyerekeinek? Fessen velük képet számok szerint. Nem kell egy profi művész tehetségével rendelkeznie, és mégis nagyszerű fali dekorációt készíthet a nappaliba vagy a gyerekszobába.
Fa keretre feszített fehér vásznat kap kézhez, amelyen megszámozott felületekből álló sablon található. Minden egyes szám egy konkrét színnek felel meg, amellyel az adott mezőt kell kifestenie. Színezze ki, akár egy színezőt, így a vásznon az Ön által kiválasztott motívum fog megjelenni. Egyszerűnek tűnik, a valóságban azonban korántsem egyszerű! Gyermeke egy olyan képpel büszkélkedhet, amelyet teljesen egyedül festett!

Ráadásul ezek a szórakoztató kreatív játékok a Cseh Köztársaságban gyártottak, így kiküszöbölve az importált áruk szén-dioxid-kibocsátását. Az ökológiai hatás tekintetében szigorú európai szabványok szerint készül.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Zuty - Westlogic
Oldal 1 z 2Következő
Zuty - Westlogic
Elegendő kiválasztani a motívumot, a nehézségi szintet, a vászon méretét, és alkothat is! A szett mindent tartalmaz, amire szüksége lehet: 100% kifeszített len vászon, amelyen előre nyomtatott, megszámozott motívum található, színes minta, ecsetkészlet és megszámozott tégelyekbe helyezett minőségi akrilfestékek. Keretre feszített vásznat tartalmazó szetteket kínálunk, így egyszerűbben alkothat.

Az akrilfestékeket nem szükséges vízzel vagy mással hígítani. Ha mégis túl sűrűnek találná őket, mielőtt festéket vinne fel az ecsetre, mártsa azt vízbe. Mindig gondosan zárja le a festéket tartalmazó tégelyeket annak érdekében, hogy a festék ne száradjon be. Akkor sem kell aggódnia, ha megtévedne, ugyanis amint megszárad a festék, azonnal átfestheti azt egy másik színnel.

Remek, hogy akár 5 nehézségi szint közül választhat életkor, vagy készségek alapján. Használja szűrőnket.
Nagyon könnyű - a képek még az olyan kisgyermekek számára sem jelentenek gondot, akik még nem tanulták meg irányítani a finommotorikus készségeiket.
Egyszerű - a képek a fiatalabb iskolások és a teljesen kezdő felnőttek és nagyszülők számára alkalmasak, szórakozásra és kikapcsolódásra szolgálnak.
Közepes - idősebb gyerekeknek és tiniknek, valamint a részletek kedvelőinek. A kész mű úgy néz ki, mint egy igazi, részletgazdag festmény.
Bonyolult – tapasztaltabb festőknek, koncentráció szükséges, rengeteg kis méretű kiszínezendő terület.
Nagyon bonyolult – mindazok számára, akik szenvedélyesen szeretnek festeni, az egyes kifesteni való területek akár milliméter méretűek is lehetnek, az ecsetek méretét és a festési technikát is váltogatni kell.

Tudta, hogy a számfestés:
  • megnyugtat
  • csökkenti a stresszt
  • fejleszti a kreativitást
  • türelemre és koncentrációra tanít
  • fejleszti a kézügyességet
  • javítja a mozdulatok pontosságát és elősegíti azok koordinációját
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek