Welly Mercedes Benz L319 autó fém/műanyag 11cm 4 szín hátrahúzós

Gyártó:Teddies
Anyag:Fém
Mercedes Benz L319 modell 1:34 méretarányban, funkcionális ajtókkal és szép belső és külső kialakítással. Kék, fehér, piros vagy világoszöld színben kapható. A játékautó hátrahúzással működik. Ideális a modellgyűjtők számára.
A termék méretei: 11 x 5 x 5,5 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.