Walker FAME Magic Butterfly diák hátizsák

Magasság:44 cm
Teherbírás:8
Térfogat:32 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Schneiders Walker

Kapcsolódó termékek

Kétrekeszes diák hátizsák nagy, cipzáras első zsebbel, felső tagozatos kortól.
A főrekesz tágas, belsejében két válaszfal található, amelyek a teret három önálló részre osztják. A rekesz felső részén cipzáras kis zseb került elhelyezésre. A második rekesz egyszerű, belső osztások nélküli, A4-es formátumú tárgyaknak is megfelelő. A nagy első zsebben telefontartó tok, cipzáras hálós zseb és íróeszközök rögzítésére alkalmas zsebek találhatók. A hátizsák elején látható színes ábrát hímzett részek is díszítik. A táska hátrésze ergonomikusan formált, hálós anyaggal párnázott, amely biztosítja a hát megfelelő szellőzését. A kényelmesen széles, párnázott, fényvisszaverő csíkokkal ellátott vállpántok állítható hosszúságúak, a stabilitásról továbbá egy állítható magasságú mellkaspánt is gondoskodik. A hátizsák tetején egy kényelmes, erős fogantyú található, mellyel a táska kézben is hordozható. A strapabíró akasztófül segítségével a zsák könnyen felakasztható például az iskolapad mellé. A táska mindkét oldalán kettős zseb található, szintén fényvisszaverő csíkokkal ellátva. A külső zseb cipzáras, a nagyobb belső rész pedig nyitott.

Méret: 44 x 32 x 24 cm (magasság x szélesség x mélység)
Tömeg: 0,9 kg
Űrtartalom: 32 l