Unicorn Lucky Sprint plüss

Gyártó:TM Toys
Egy csodálatos plüss barát, aki követni fog, bárhová is menjen. Fogd meg a pórázt, és sétálj egyet vele.
Az egyszarvúnak rendkívül stabil lábai vannak, amelyek speciális golyókkal vannak ellátva és függőlegesen tartják, nem fog a földre esni. A póráz beépített pumpával rendelkezik, amely segítségével megemelheti a szárnyát és farkát. A póráz egy mozgással aktiválható hang chipet is tartalmaz. Elemek: 3 LR44 1,5 V (tartozék).
A csomag méretei 22 x 25 x 15 cm.
18 hónapos kortól alkalmas.