Újfesték Kores Dedi color 4x150 ml

Gyurmatábla A3
Gyurmatábla A4
Raktáron
Nem toxikus, mosható vízalapú újfesték, nem áramlik. A csövek egyedülálló ergonómikus alakúak a kényelmes használathoz. Ideális kisgyermekek számára - óvodákban és otthonokban való használatra. 4 intenzív színt tartalmaz (piros, kék, zöld és sárga) 150 ml-es csomagolásban.

Hasonló termékek

Arcfesték 6 darabos
2555 Ft
Üveg festék
3453 Ft
Tempera Herlitz 10 szín
3436 Ft
Raktáron

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.