Top Model tetováló matricák

A termék kódja:Y2148323

Kreatív Top Model tetoválókészlet rengeteg különböző mintát kínál. A saját stílusukat kedvelő, saját fantáziájuk szerint tervezni szerető lányok gyönyörű tetoválásokkal díszíthetik testüket.
A kiválasztott képet kivágod, majd a fólia eltávolítása után a megtisztított és megszáradt bőrfelületre nyomtatva felviszed a képet, és szivaccsal megnedvesíted a képet. 20-30 másodpercig tartod a szivacsot a tetováláson, majd eltávolítod a szivacsot és a papírt.
Gyermekeknek 3 éves kortól alkalmas.

Hasonló termékek

Tetkó készlet
1327 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.