Tattoo Top Model csillogó

Gyártó:Depesche
Díszítse testét a csúcsmodell gyönyörű tetoválásával. Válasszon a sokféle téma közül a sablonok közül, és készítse el saját csillogó tetoválását!

Vágja ki a kiválasztott képet, távolítsa el a fóliát és rögzítse a képet nyomtatással a megtisztított és szárított bőrre. Nedvesítse meg a képet egy szivaccsal, tartsa a szivacsot 20-30 másodpercig a tetováláson, majd távolítsa el a szivacsot és a papírt. Vigyen fel tetszés szerinti színes csillámokat, és távolítsa el a felesleges csillámokat a mellékelt ecsettel.

A készlet tartalma: 42 db tetoválósablon, 3x csillámpor, 1 db ecset, használati utasítás.

Hasonló termékek

Tetoválás színes 280db blokk(1)
1 233 Ft
Elérhetőség: 2 nap