Táblagazdaság a legkisebbeknek Első állataim fényben és hangban

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag

Az Első állataim című tábla bemutatja a gyerekeknek azokat az állatokat, amelyekkel a gazdaságban találkozhatnak, és megtanítja őket, hogy milyen hangot ad egy kacsa, milyen tehén, milyen tyúk és más hagyományos cseh állatok. A táblagépnek köszönhetően a gyerekek szórakoztató módon fejlesztik képzeletüket, logikus gondolkodásukat, motorikus készségeiket, beszédüket és logikus gondolkodásukat, és megtanulják felismerni a színeket, a hangokat és a dallamokat. Tabletta mérete: 24 x 19 x 1,5 cm. A 3xAA méretű elemek nem képezik a termék részét. A csomag méretei: 30 x 25 x 4 cm. 3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.