Szeretjük a cseh utazási CZ verziót

Gyártó:Dino
Anyag:Karton
Szeretjük Csehországot - az új kategória a We Love the Czechia sikeres csapatismereti játék önjátékolható kiterjesztése. Három új szórakoztató tudományágat hoz, amelyeket egyedül vagy a játék alapverziójával együtt játszhatsz.
1. Pantomim - Meg tudnád mutatni csapatodnak szavak nélkül a leghíresebb cseh slágereket?
2. cseh - Fedezze fel a szleng kifejezések, valamint a verbális neoplazmák titkait, amelyek gazdagítják szerető anyanyelvünket ma és mindennap.
3. Listák - Nevezzen meg több kifejezést a kiválasztott témából, mint a másik csapat, és szerezzen döntő pontokat a győzelemhez!
A játék tartalmaz: 99 kártyát, 1 blokkot, 1 ceruzát, 1 pontos kockát, szabályokat.
Játékosok száma: 4-16. Időtartam 30 perc.
A csomag méretei: 11 x 18 x 4 cm.
10 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.