Stil Active Craft diák hátizsák és irattartó ajándékba

Kiváló minőségű, ergonomikus kialakítású & nbsp; hátizsák diákoknak Air Flow hátrendszerrel, amely alkalmas az általános iskola felső tagozatosainak és más diákoknak.

A hátizsáknak 2 tágas rekesze van, az elülső zsebben & nbsp; szervező apró tárgyak, kulcsok stb. számára. A hátizsák párnázása & nbsp; légáteresztő anyagból készült, a hátizsák oldalain zsebek vannak pl. palack számára.

Áttekintés:

• oldalsó tömörítő hevederek az üres hátizsák térfogaténak csökkentéséhez
  • két oldalsó palackzseb
  • biztonsági elemek
  • párnázott vállpántok
  • mellkaspánt a hátizsák súlyának jobb elosztásához
  • 100% & nbsp; PVC-mentes (kivéve a kapcsokat és a fényvisszaverő elemeket)

Méretek: 46 x 32 x 22 cm
    Súly: & nbsp; 0,7 kg