Spirit Shell henger tolltartó

A termék kódja:P406061
Gyártó:Spirit
Az idősebb iskolásoknak és diákoknak megfelelő iskolai tolltartó praktikus utazótáskaként is használható. Van egy nagyobb kamra az irodaszerek ingyenes tárolására, és egy második kamra rendszerezővel. Elöl cipzáras zseb is található.Méretek: 21 x 5 x 10 cmGyártó: Gatarić

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!