Spirit Shell henger tolltartó

A termék kódja:P406061
Gyártó:Spirit

Kapcsolódó termékek

Az idősebb iskolásoknak és diákoknak megfelelő iskolai tolltartó praktikus utazótáskaként is használható. Van egy nagyobb kamra az irodaszerek ingyenes tárolására, és egy második kamra rendszerezővel. Elöl cipzáras zseb is található.Méretek: 21 x 5 x 10 cmGyártó: Gatarić

Hasonló termékek

Nikidom Roller Pencil Case Fire tolltartó
6345 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.