Információk

Ragasztóstift Kores 8 g

Kapcsolódó termékek

Minőségi, ökológiai ragasztóstift. Glicerint tartalmaz - nem száraz. Eject mechanizmus a könnyű, tiszta és gyors alkalmazásra.
Semleges szag - gyermekek számára biztonságos. Ragadós: papír, karton, fényképek és parafa.
Súly: 8 g

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

37 vásárló értékelése alapján
32×

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges