Ragasztóstift Kores 8 g

Kapcsolódó termékek

Minőségi, ökológiai ragasztóstift. Glicerint tartalmaz - nem száraz. Eject mechanizmus a könnyű, tiszta és gyors alkalmazásra.
Semleges szag - gyermekek számára biztonságos. Ragadós: papír, karton, fényképek és parafa.
Súly: 8 g

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

46 vásárló értékelése alapján
39×

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.