PREMIUM Star Wars iskolatáska 4db. készlet és A4-es füzettartó box ajándékba
| A termék kódja: | 0-91021X |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 27 cm |
| Magasság: | 36 cm |
| Teherbírás: | 6 kg |
| Térfogat: | 18 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Oxybag |
Kiváló minőségű iskolai készlet az első osztályosok számára, Star Wars motívummal. A 4 részes készlet egy iskolatáskából áll, ceruzatartóval, egy edzőtáskából és egy egységes motívumú tokból. Párnázott hátsó
S alakú hálóval párnázott vállpántok, állítható hosszúságú mellkasi heveder
meghúzó hevederek a vállpántok tetején
fűzőlyukak egy külön hozzáférhető ágyéki heveder rögzítéséhez reflektorral
két magas oldalsó cipzáras zseb vízelvezető szemekkel
elülső cipzáras zseb
elrendezés a fedélben
csillagkarikás motívum kulcstartó
Méretek: 36 x 27 x 21 cm
Térfogat: 18 l¨
Súly: 1 kg
Teherbírás: 6 kg
Anyag: Poliészter
Ceruza:
Iskolai ceruzatartóval 14 háromszög alakú zsírkrétát, 2 ceruzát, vonalzót, radírt és hegyezőt tartalmaz. Méretek: 19,5 x 13 x 3,5 cm
Edzőtáska:
Textilzsák papucshoz, két oldalsó húzózsinórral, amely biztosítja a szilárd zárást és a vállakon történő kényelmes hordozást. Mérete: 38 x 28 cm
Tolltartó:
tolltartó az iskolai felszerelésekhez, amelyek nem illenek a ceruzatartóba (markerek, olló, ragasztópálca stb.), Üres. Méretek: 22 x 10 cm
Gyártó: Scolli












