Premium Spiderman iskolatáska 3db. szett és füzetbox A4 ingyén

Térfogat:18 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Oxybag
Minőségi, elsősök számára készült iskolatáska pók ember motívumával ellátva. A kék tónusú táska anatómiailag formázott, párnázott háttal és vállpántokkal rendelkezik. Az anatómiailag formázott háti rész és az Air Flow párnázási rendszer biztosítja a hát minőségi szellőzését.
A felső fedél kinyitása után egy mozgatható válaszfallal ellátott tágas rekesz áll rendelkezésre. Ez a válaszfal arra szolgál, hogy a nehezebb dolgokat a háthoz közel lehessen elhelyezni. A főrekeszen belül hátul található még egy kisebb cipzáras zseb, a belső fedélen pedig egy átlátszó fólia órarenddel. A táska fedele alatt felvarrásra került egy kulcskarika sárkányos műanyag fityegővel. Az uzsonnás doboz elhelyezésére szolgál az elülső cipzáras zseb, a kulacsot pedig az oldalsó cipzáras zsebek egyikébe lehet behelyezni. A szilárd műanyag aljzat védi a táskát a szennyeződéstől.

Áttekintés:
  • Anatómiailag formázott, párnázott háti rész Air Flow rendszerrel
  • Állítható, lágyan párnázott vállpántok S alakba formázva
  • Mellkasi pánt
  • Kiegészítő pántok
  • Minőségi és könnyen kezelhető Fidlock zárás
  • Két oldalsó zseb a kulacs számára
  • Kényelmes, műanyaggal megerősített fogantyú a táska kézben hordásához és felakasztásához
  • Nagy mennyiségű fényvisszaverő elem minden oldalról
  • Szilárd, műanyag aljzat
  • Minőségi kialakítás