PREMIUM Romantikus ló iskolatáska 3db. készlet és A4-es füzettartó box ajándékba

Füzetdoboz A4 PVC
ajándék ingyen
Füzetdoboz A4 PVC
RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:0-13721
Mélység: 18 cm
Szélesség:31 cm
Magasság:38 cm
Teherbírás:8
Térfogat:27 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Oxybag

A Premium Light iskolatáska minőséget, helyet kínál az iskolai kellékek számára és könnyű szerkezette által kényelmesebb viselet.
A könnyített anyagnak köszönhetően súlya mindössze 900 g.
A kényelmes párnázás, légáteresztő anyagból készült, a széles puha pántjait úgy tervezték, hogy tökéletesen illeszkedjenek és egyenletesen terheljék a gyermek vállát.
A kényelmesebb illesztés érdekében a táskát összehúzó mellkasi hevederekkel is ellátták.
A táska egy tágas rekeszből áll, elválasztóval, amelybe kényelmesen elfér az összes iskolai kellék az 1. és 2. osztályú gyermekek számára.
A táska alja szilárd anyagból készült, ezáltal védi a tartalmat a felborulástól és a kiszóródástól.
Rögzítés biztonsági csattal.
Az első zseb tízóraira készült, beleértve a fényvisszaverő elemek sorozatát, melyek a táskát jobban láthatóvá teszik.
A táskát főleg a legfiatalabb 121 cm magas iskolás gyermekek fogják értékelni.

Specifikációk:

Méretek: 39 × 31 × 18 cm
    Súly: 900 g
    Űrtartalom: 20 l
    Teherbírás: 8 kg

Tolltartó
Cipzáras tolltartó egy gumis kialakítású füllel, üres. Gumis tartóiban 21 db írószer tárolható. Méret: 19,5 x 13 x 3,5

Tornazsák
Ellenálló anyagból készült – 100% poliészter.
Rögzítés összehúzózsinórral, hordható háton vagy az iskolatáskához rögzíthető.
Tornaruhára vagy cipőre alkalmas.
Méretek: 37 × 30 cm

Gyártó: Karton P+P