Pótalkatrész - Nikidom Roller XL komplett teleszkópos fogantyú

A termék kódja:L15515
Gyártó:Nikidom
A Nikidom Roller egy nagyon tartós termék, nagy terhelés mellett tesztelték, de a gyerekek néha szinte bármit képesek összetörni. Ezért vannak itt eredeti pótalkatrészek.
Ez a komplett teleszkópos fogantyú kizárólag a Nikidom Roller XL számára alkalmas.
A csere viszonylag egyszerű, csak egy kb. 15 cm hosszú csillag csavarhúzóra és egy kis ügyességre van szükség.

A csomag tartalmazza a teljes teleszkópos fogantyút ebben az összetételben:
  • Teleszkópos alumínium cső, belső mechanizmussal
  • Gombbal ellátott műanyag fogantyú
  • Külső fekete műanyag borítás és annak a belső párja
A csomag nem tartalmazza a csavarokat, amelyekkel a fogantyút a hátizsákhoz lehet rögzíteni.