Mellkaspántok, esővédő huzatok és más kiegészítők iskolatáskákhoz

Összekötő mellkaspánt, derékpánt, esőköpeny, fényvisszaverő szalagok és egyéb kiegészítők az iskolatáskákhoz.

A mellkaspánt arra szolgál, hogy a táska jobban illeszkedjen a háton és ne csússzon le a vállakról. Többféle típust kínálunk, amelyek a vállpánthoz való rögzítés módjában különböznek egymástól – A Topgal fémes zárral a Bagmaster pedig egy fülbe rögzített csattal fixálható és mindkettő alkalmas a diák hátizsákokhoz.

Az iskolatáskák derékpántja jobban oszlatja el a súlyt a háton, jobban áthelyezi a medencére. Különösen gerincferdülésben szenvedő gyermekek számára ajánljuk.
Ár Ft Ft
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek