PopSockets PopThirst, bögretartó, beépített PopGrip Gen. 2, sötétkék, virágokkal

Gyártó:Hama
- poharat / üvegtartót a szilárd és biztonságos markolathoz
- Alkalmas a legtöbb elvihető kávé / tea bögrehez és sok különböző italpohárhoz
- speciális hab anyagból készül, amely megakadályozza a bögre / üveg csúszását a kezéből
- Integrált második generációs PopGrip (kivehető / cserélhető) a még keményebb markolat érdekében
- A hangulatának megfelelően vagy a ruhádhoz cserélheti a PopGrip programot
- a tartó hosszabb ideig melegen / hidegen tartja az italt
- Kompakt kialakítás: könnyen lehajthatja a tartót és elrejtheti a zsebében, amikor már nincs rá szüksége
- méretek - hajtogatott lapos (H x Sz x M): 8,6 x 12,8 x 1,1 cm
- méretek - pohárral / üveggel (átmérő x x): 8,6 x 8,5 cm
- tartó anyag: hab anyag
- Eltávolítható PopGrip anyag: műanyag
- tartó kialakítása / szín: sötétkék, virággal (Flower Power)
- az eltávolítható PopGrip színe: sötétkék

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?