PopSockets PopMinis Lazy Space,l lajhárok az űrben, 3 mini PopSocket

Gyártó:Hama
- három kis PopSockets
- szilárd fogást biztosít az egykezes üzenetírás, fényképezés, videózás vagy játék közben
- kiváló állványként működik videók nézésekor
- szintén megfelelő gyerekszoba díszeként, vagy ékszertartóként (a fantáziának nincs határa)
- lehúzás és újraragasztás, valamint igény szerint áthelyezés lehetősége a telefonra vagy tabletre
- SIMA KEMÉNY BORÍTÓK ragaszkodj BEST
- nem kell megfelelően vagy egyáltalán ragaszkodni a szilikon borításokhoz, egyenetlen felületű vagy erős textúrájú borítókhoz és sok puha borítóhoz
- FIGYELEM! NEM kompatibilisek az általunk jelenleg kínált PopSockets tartókkal (cikkszám: 43103200 ragasztó, cikkszám: 43114500 ragasztó foszforeszkáló és cikkszám: 43109000 az autó szellőzőnyílásához)
- FIGYELEM! 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas, lenyelés/fulladásveszély!
- a csomag tartalmaz egy öntapadó kereket közvetlenül a telefonra való ragasztáshoz, amelynek üveg hátlapja van (először ráragasztja a kereket a telefonra, majd a Pop Minit a kormányra)

PopMinis Lazy Space - műszaki leírás :
- méretek: átmérő: 2,8 cm, magasság: 0,75 cm (nyújtatlan), ill. 1,75 cm (kibontva)
- anyaga: műanyag
- alsó színe: fekete
- felső szín / motívum: lajhár rajzolás a térben
- 3 mini PopSocket a csomagban (az ár látható csomagonként)