Pléd Matějovský Flynn

Gyártó:Matějovský

Kapcsolódó termékek

Magas pamuttartalmú és sűrű szövésű gyerek pléd, amely meleg, lágy és kellemes tapintású. A Flynn pléd remek társ a gyerekszobába, vagy például a babakocsiba. A lágy pasztell színű és vidám minta aranyos állatokkal boldogabbá teszik minden gyerek napját. Másik oldal egyszínű - a világos kék szín összhangban a szegéllyel. A pléd teljes kerületén szürke szegély található.

Anyagösszetétel: 55% pamut, 35% akril, 10% poliészter.

Méretek: 90/130 cm

Súly: 450 g / m2

A takaró 30 ° C-on mosható kímélő mosószerrel.

Hasonló termékek