Pixie Crew Iskolai aktatáska PXB-22-95 Minecraft zöld - barna

Térfogat:22 l
Fényvisszaverő elemek: nem
Gyártó:Pixie Crew

Az egyedi képpontos iskolai hátizsákot az általános iskolák első osztályos tanulók számára tervezték. A táska ergonómiailag formázott háttámlával szellőzéssel és egy csúszó hátsó rendszerrel rendelkezik, amely a hevedereket a gyermek magasságához optimálisan állítják. Az iskolatáska két különálló és zárható résszel rendelkezik. A táska elülső fedelén egy egyedi szilikon PIXIE CREW kreatív TM panel helyezkedik el. Minden hátizsákhoz ajándék is jár, egy kis csomag, ami körülbelül 55 darab PIXIES-t, kis pixelt és egy inspiráló ötletekkel teli mini-galériát tartalmaz.
Részletes leírás:

Puha hátlap biztosítja a kényelmes használatát.
    A pántok párnázottak és állíthatók.
    Két különállóan zárható rekesz.
    Kétirányú cipzár a fő zsebnél.
    A tágasabb rész két rekeszre osztható az átláthatóság érdekében, mely alkalmas könyvek, füzetek és A4-es formátumú dokumentumok tárolására.
    A kültéri zseb ideális olyan tárgyak számára, amelyeket a gyerekeknek mindig kéznél kell tartaniuk.
    A cipzárak nagyfiókokkal vannak felszerelve, amelyek lehetővé teszik a táska könnyű kinyitását és bezárását.
    Két párnázott, hálós zseb a megerősített alsó részen.
    Párnázott táskafül ergonomikus védővel az egyszerű kézben hordozás érdekében.
    Rögzített heveder akasztáshoz
    A hátizsák alján két kopásvédő van
    A biztonság fokozása érdekében a hátizsák fényvisszaverő elemekkel van felszerelve.
    Az első zsebben népszerű szilikon panel található.
    27 x 25 pixel méretű szilikon panel, így minden nap 675 pozíció áll rendelkezésére végtelen számú motívumhoz a PIXIES-nek (pixel) köszönhetően, amelyet bármikor levehet és kicserélhet egy másikra. Minden aktatáskához mellékelünk egy kb. 55 db kis PIXIES-t (pixel), 10 db kis PIXIES-t (pixelt) betűkkel, 4 db multipixelt (2x2 pontos pixeleket) képekkel és egy mini galériát inspirációnak.

Jellemzők:
Méretei: 37 × 28 × 20 cm