Pamut Deluxe ágynemű Matějovský Remi

Kapcsolódó termékek

Matějovský jersey lepedő Natur 100x200
Elérhetőség: 2 nap

Ágynemű lágy pasztell színekben a világos szürke, a szürke-kék, a bézs, a világosbarna és az antracit színek dominálnak, amelyek a fehér, fekete és világos rózsaszín részletekkel együtt kiemelkednek egy rendkívül kellemes anyagból, 100% deluxe pamutból. A harmonikus, modern dizájn népszerű motívuma mind a lányok, mind a fiúk szobájába illik. A paplon és a párna huzatának kialakítása fordított kivitelben készült - az egyik sátorból az alap világos homok, a másikból antracit, az állatok motívuma mindkét oldalon ugyanaz. Az ágynemű kényelmes cipzárral van felszerelve.

Méretek: 140/200 és 70/90 cm

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?