Oxybag PREMIUM LIGHT Jurassic World 23 iskolatáska és füzettartó box ajándékba

Magasság:35 cm
Teherbírás:8
Térfogat:27 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag

Elsős iskolatáska fiúknak Jurassic világ motívummal normál magasságú gyermekek számára. A Light sorozat fő előnye a kis súly.

A táska súlya 900 g. A vállpántok kellemes anyaggal párnázottak. A dinós iskolatáska megtartja formáját és minden oldalról erős. Az aktatáskán a vállpántok hossza állítható, a vállpántok felső részében pedig megfeszítő pántok találhatók, amelyek segítségével korrigálható a hátoldali illeszkedés.
Egy nagy, zsúfolt kamra kettős mozgatható válaszfallal rendelkezik, amelyen belül gumi van. Az oldalzsebhez való hozzáférést nehezíti, hogy a cipzárt a zseb közepére helyezzük, belül palackkal nehezebb rögzíteni.

Áttekintés:

• gyerekeknek szánt 1.-3. osztályok, gyerekeknek 121 cm-től
  • egykamrás, átlátszó aktatáska, gyakorlatilag 3 részre osztva
  • tágas elülső zseb tépőzárral I 2 cipzáras oldalzseb (középen) ivópalacknak megfelelő
  • mosható műanyag alsó lábakon
  • ergonomikus kialakítású, párnázott hátsó rész profilos szellőzőhornyokkal
  • párnázott és állítható széles vállpántok
  • szorító pántok a vállpántokhoz
  • csúszó mellkaspánt
  • megfelelően elhelyezett fényvisszaverő felületek és elemek
  • egy szövetszíj a táska hordozásához és felakasztásához
  • könnyen használható zár

Az azonos gyártó Premium modellsorozatához képest elsősorban kisebb súlyában, az oldalzsebek eltérő megmunkálásában és belső elrendezésében tér el. Sajnos a fedél kinyitása után ez a típus felborul és nem áll szilárdan.

Méretek: 38 x 31 x 18 cm (magasság x szélesség x mélység)
Anyaga: 100% poliészter
Tömeg: 900 g