OXY Sherpy Blue iskolatáska szett 4db-os

Magasság:39 cm
Teherbírás:10
Térfogat:26 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag

Kapcsolódó termékek

Gyerek kötény OXY Sherpy Blue
Elérhetőség: 2 nap

Iskolatáska szett - iskolatáska első osztályosoknak, tolltartó, tornazsák és cserélhető tépőzáras matricák. Az OXY Sherpy iskolai hátizsák, amely alkalmas 1. és 3. osztály között, anatómiailag kialakított hátlappal, párnázott vállpántokkal és állítható mellkaspánttal rendelkezik, amely biztosítja minden iskolás úgy tér vissza, mint a pamut. A műanyag lábakkal ellátott erős alsó megakadályozza, hogy a szabadon álló hátizsák felboruljon.

A KÉSZLET TARTALMA:

• OXYBAG iskolatáska
  • tolltartó
  • tornazsák

JELLEMZŐK:

• A belső válogató biztosítja a rendet.
  • A fő rekesz zsinóros záródását egy mágneses Fidlock rögzíti, amely egy kézzel könnyen nyitható.
  • Az oldalakon két cipzáras, ivópalack tárolására alkalmas zseb található, a hátizsák elülső részében egy kisebb zseb található az uzsonnára.Az
  • Iskolai hátizsák számos fényvisszaverő elemet tartalmaz.
  • A cserélhető tépőzáras foltoknak köszönhetően minden iskolás feldíszítheti aktatáskáját.
  • Cserélhető tapaszkészlet: Három cserélhető tépőzáras tapasz az OXY Sherpa hátizsák díszítésére.A
  • hátizsák 121 cm-nél magasabb gyermekek számára alkalmas.

Térfogat: 26 l
Tömeg: 950 g