OXY Fox blue diák tolltartó

A termék kódja:8-31820
Gyártó:P+P karton
Etue komfort OXY tolltartó nagyon jól sikerült színösszetételben, kedvelt rókás ikonnal. A tolltartó erős cipzárral, cipzáras zsebbel és mindkét oldalán erős hurkokkal ellátott fedéllel rendelkezik. A fedél alatt szabadon tárolhatóak az írószerek és egyéb apróságok. Felső tagozatos és idősebb diákok számára alkalmas.
Méretek: kb. 20,5 x 10 x 5 cm

Hasonló termékek

OXY Fox red diák tolltartó
5358 Ft
OXY Metrix diák tolltartó
5300 Ft
OXY BLACK LINE green diák tolltartó
5473 Ft
Elérhetőség: 5 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.