A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Ha a Herlitz márkát röviden és tömören szeretnénk összefoglalni, akkor elegendő a következő három kifejezés: német precizitás, modern trendek, fair árak. A gyártó már a hatvanas évektől kezdve népszerű a piacon minőségi és praktikus iskola- és irodaszereivel. Az idei évben egy sor újdonsággal szolgál vásárlóinak, amely bele sem fér egyetlen cikkünkbe. Ami a termékekben közös, az az innováció, gazdag színvilág, praktikusság és a szigorúan ergonomikus kialakítás. A Herlitz nagyon figyel arra, hogy hátizsákjai elősegítsék a gyermekek helyes testtartását, írószerei megkönnyítsék a helyes ceruzafogást, a kicsiknek ne fájjanak az ujjaik az ollóhasználattól, de még arra is, hogy a balkezesek mondatai se kenődjenek el a tollbamondásnál.

A Herlitz a tanszerek és irodaszerek mellett az iskolatáskáiról is méltán híres. Cikkünkben áttekintheti az iskolatáskák és hátizsákok idei kollekcióját. Az újdonságok sorában hat különböző termékcsalád található: Motion, Midi, Flexi, Bliss, Loop, Smart – a modellek között bármelyik gyermek garantáltan megtalálja a maga számára megfelelő iskolatáskát! Ami pedig a külcsínt illeti: a motívumok közel állnak a gyermekekhez, nem túl rikítók, nem mennek ki gyorsan a divatból, így a kis űrhajósok, focisták, hercegnők és a lovak szerelmesei büszkén viselhetik Herlitz táskájukat az iskolába vezető úton. Az iskolatáska motívumának megfelelő mintájú töltött tolltartók, hengeres tolltartók, pénztárcák és tornazsákok is elérhetők kínálatunkban.

Sokéves tapasztalataink alapján a Herlitz márka legfőbb előnye a precíz ergonómia. Különösen a Smart, Loop és Midi modellek a legtöbb elsős hátán tökéletesen állnak.

Az iskolatáskák tartós és ellenálló poliészter szövetből, kézzel készültek. Minden modell erős csattal és cipzárral rendelkezik, amelyek segítségével a táskák könnyen ki- és bezárhatók. A Herlitz táskák a 3M™ Scotchlite™ márka minőségi fényvisszaverő elemeivel vannak felszerelve. A világító csíkok a maximális biztonság érdekében nem csak az iskolatáska elülső és oldalsó felületén találhatóak, hanem a vállpántokon is. A csatba szerelt prizma tovább növeli a láthatóságot.
   

Herlitz Loop

A Loop modellek a Herlitz márka legkisebb iskolatáskái, alacsony tömeggel és kedvező árral. Most minden Loop iskolatáska új dizájnnal jelenik meg, a gyártó emellett mellkaspánttal is felszerelte őket.
A modelleket első osztályos kortól javasoljuk.

Gyermeke rengeteg népszerű motívum között válogathat: ha állatrajongó, akkor biztosan értékeli a pillangós, pandás, lovas, delfines vagy tigrises iskolatáskákat, ha a fiús témák érdeklik, akkor a focis, a dinoszauruszos vagy a vadászrepülős motívumok neki szólnak, de a gyártó a kis hercegnőkre is gondolt a koronás mintával. Az iskolatáskák trendi glitterekkel, 3D-s nyomatokkal és hímzésekkel vannak díszítve. Természetesen a választott motívummal tolltartókat, hengeres tolltartókat és tornazsákokat is kínálunk.
A Herlitz Loop modellek elsősorban alacsony súlyukkal tűnnek ki a többi termékcsalád közül: tömegük kevesebb, mint 1 kg. A modellek ergonomikus kialakítású, jól szellőző, párnázott hátrésszel rendelkeznek, az állítható vállpántok biztosítják a kényelmes viselést. A termékcsaládban újdonság az állítható magasságú mellpánt. A Click lock zár megkönnyíti a gyerekek számára a táska kinyitását és bezárását.

Tulajdonságok

 • Ergonomikusan formált, szellőző, párnázott hátrész
 • Állítható magasságú mellkaspánt
 • Állítható vállpántok
 • 3M ™ Scotchlite ™ fényvisszaverő részletek elöl, oldalt és a vállpántokon
 • Beépített prizma a Click lock csaton
 • Vízálló anyagkezelés
 • Stabil alj
 • Könnyebb, mint 1 kg

Tömeg: 950 g
Anyagösszetétel: poliészter
Űrtartalom: 16 l
Méret: 37 x 31 x 22 cm

  

Herlitz Midi

A Midi modellek új dizájnja már első pillantásra szembetűnő. A termékcsaládot kompakt megjelenésű, fluoreszkáló anyaggal és mágneses csattal rendelkező iskolatáskák alkotják, amelyekről nem hiányzik a mellkaspánt sem.
A modelleket első osztályos kortól ajánljuk.

A szimpatikus megjelenésű, karcsú formájú iskolatáskák elsősorban a keskeny vállú kisiskolásoknak megfelelőek. Ismét számos motívum elérhető: labdarúgás, motor, versenyautó, rózsaszín kockák, varázslovak, szivárványos pillangók… mindez glitterekkel, hímzésekkel és 3D-s mintákkal díszítve. A modellek újabban mellkaspánttal is fel vannak szerelve. A feltűnő színű, fluoreszkáló anyag növeli gyermeke láthatóságát esős, ködös időben, rossz látási viszonyok között. Természetesen a fényvisszaverő elemek sem hiányoznak, amelyek megtalálhatók a táska elején, oldalán, a vállpántokon és a csaton is.

Tulajdonságok

 • Ergonomikusan formált, szellőző, párnázott hátrész
 • Duplán állítható vállpántok
 • Állítható magasságú mellkaspánt (a 2019-es modelleken)
 • 3M ™ Scotchlite ™ fényvisszaverő részletek elöl, oldalt és a vállpántokon
 • Mágneses Click lock csat
 • Beépített prizma és fényvisszaverő varrások
 • Vízálló anyagkezelés
 • Stabil alj

Tömeg: 1,1 kg
Anyagösszetétel: poliészter
Űrtartalom: 16 l
Méret: 38 x 32 x 22 cmHerlitz Smart

A szülők bizonyára nagyra értékelik a Smart modellek alacsony tömegét, amelynek köszönhetően azok a kisebb termetű gyermekek számára is megfelelők. Az összes termékcsalád közül a Smart táskák ára a legkedvezőbb. A gyártó idén a jól bevált tavalyi modellekre hagyatkozott.
Az iskolatáskákat elsősöknek és idősebb gyermekeknek egyaránt ajánljuk.

A Herlitz Smart iskolatáska tökéletes társ a kisiskolások számára. Tömege kevesebb, mint 1 kg, ergonomikusan kialakított, párnázott hátrésze jól szellőzik, vállpántjai állíthatóak. A főrekesz elegendő helyet kínál a tankönyvek számára, ezen kívül két oldalsó és egy elülső zsebbel rendelkezik, utóbbiban kényelmesen elhelyezhető az uzsonnás doboz. A fényvisszaverő részletek a táska elülső, oldalsó részén és a vállpántokon is megtalálhatók, a csatban pedig prizma van elhelyezve. A fedél könnyedén nyitható és csukható a Click lock rendszernek köszönhetően.

Tulajdonságok

 • Ergonomikus, párnázott hátrész
 • Szellőzés
 • Állítható vállpántok
 • 3M ™ Scotchlite ™ fényvisszaverő részletek elöl, oldalt és a vállpántokon
 • Prizmával felszerelt Click lock csat
 • Könnyen nyitható fedél
 • Vízálló anyagkezelés
 • Stabil alj
 • Könnyebb, mint 1 kg

Tömeg: 900 g
Anyagösszetétel: poliészter
Űrtartalom: 13 l
Méret: 38 x 30 x 21 cm


 

Herlitz Motion

A Motion modellek új megjelenése azonnal szembetűnő. A hátrész állítható rendszerének köszönhetően az iskolatáskák a gyermekkel együtt nőnek. Kialakításuk elsősorban magasabb termetű elsősöknek és idősebbeknek kedvező. További előnyös tulajdonságuk, hogy anyaguk fluoreszkál, illetve mellkas- és derékpánttal vannak felszerelve.
A modelleket első osztályos kortól javasoljuk.

A Herlitz Motion egy igazi modern termékcsalád. A modellek hátrészénél egy új, ergonomikus fejlesztéssel, az innovatív ergoActive® rendszerrel találkozhatunk. Az iskolatáska ennek köszönhetően a gyermek aktuális magasságának megfelelően állítható. A táska elülső fala, a fedél és az oldalfalak nem merevek, ennek ellenére a táska üres állapotban is stabilan áll a merev aljnak és a párnázott hátrésznek köszönhetően. Az igény szerint eltávolítható derékpánt lehetővé teszi a súly egy részének áthelyezését a vállakról a derék felső részére, így a teher optimálisan oszlik el a háton. A mellheveder magassága állítható. A minőségi 3M™ Scotchlite ™ fényvisszaverő elemek mellett a neon színű fluoreszkáló anyag is növeli a diákok láthatóságát az iskolába vezető úton. A „Fidlock” technológiával kialakított mágneses zárnak köszönhetően az iskolatáska fedele könnyen nyitható és automatikusan visszazáródik.

Tulajdonságok

 • ErgoActive® rendszer fokozatosan állítható magassággal
 • Ergonomikusan párnázott, jól szellőző hátrész
 • Duplán állítható vállpántok
 • Állítható magasságú mellkaspánt
 • Leszerelhető derékpánt
 • 3M ™ Scotchlite ™ fényvisszaverő részletek elöl, oldalt és a vállpántokon
 • Fluoreszkáló anyag figyelemfelkeltő színekkel
 • „Fidlock” mágneses zár
 • Vízálló anyagkezelés
 • Stabil alj

Tömeg: 1,1 kg
Anyagösszetétel: poliészter
Űrtartalom: 18 l
Méret: 40 x 28 x 20 cm


 

Herlitz Flexi

Robosztus modellek a nagyobb termetű, izmosabb gyerekeknek. A széria iskolatáskái az állítható hátrésznek és a mágneses csatnak köszönhetően igen népszerűek.
A modelleket első osztályos kortól ajánljuk.

A jól átgondolt ErgoES²® ergonomikus rendszernek köszönhetően a Herlitz Flexi modellek magas szintű komfortot biztosítanak a viselés során, mivel pontosan a tulajdonos aktuális magasságához igazodnak. A vállpántok két ponton állíthatóak. A felszerelt mellkaspánt elősegíti a súly egyenletes eloszlását. Az okosan felosztott belső tér és a két részre osztott elülső zseb jól áttekinthetővé teszi a tanszerek elrendezését.

Tulajdonságok

 • ErgoES²® rendszer 3 magasságfokozattal
 • Ergonomikusan párnázott, jól szellőző hátrész
 • Duplán állítható vállpántok
 • Állítható mellkaspánt
 • 3M ™ Scotchlite ™ fényvisszaverő részletek elöl, oldalt és a vállpántokon
 • Mágneses zár „Fidlock” technológiával
 • Beépített prizma a mágneszáron és fényvisszaverő varrások
 • Vízálló anyagkezelés
 • Stabil alj

Tömeg: 1,2 kg
Anyagösszetétel: poliészter
Űrtartalom: 18 l
Méret: 39 x 36 x 22 cm


 

Herlitz Bliss

Jól bevált modellek új megjelenéssel. A termékcsaládban könnyű, praktikus, klasszikus hátizsákok találhatók cipzáras rekeszekkel, állítható hátrésszel. A modellek merev aljjal és hátkialakítással rendelkeznek, ezért üres állapotukban is stabilak.
A hátizsákokat harmadik osztályos kortól ajánljuk.

A Bliss modellek sportos iskolai hátizsákok különböző motívumokkal: pillangók, szívecskék, egyszarvú, dinoszaurusz, futball... A táskák formája mutatós és divatos, aljuk merev, műanyag talpacskákkal felszerelt. Az Ergo ES²® rendszernek köszönhetően a vállpántok a gyermek aktuális magasságához igazodnak. A főrekesz két különálló térrel rendelkezik, amelyben kényelmesen elhelyezhetők a tankönyvek. Az elülső zseb cipzárral zárható, a két oldalsó zseb a kulacsnak és egyéb szükséges felszereléseknek adhat helyet. Fényvisszaverő elemek a hátizsák elején, oldalán és a vállpántokon is megtalálhatóak. A modellek tömege kevesebb, mint 1 kg.

Tulajdonságok

 • ErgoES²® rendszer 3 magasságfokozattal
 • Ergonomikusan párnázott hátrész
 • Szellőző hátkialakítás
 • Duplán állítható vállpántok
 • Állítható magasságú mellpánt
 • Fényvisszaverő részletek elöl, oldalt és a vállpántokon
 • Cipzárral zárható
 • Tömege kisebb, mint 1 kg
 • Stabil EVA hátrész és műanyag talpakkal felszerelt alj

Tömeg: 900 g
Anyagösszetétel: poliészter
Űrtartalom: 16 l
Méret: 43 x 30 x 18 cm


 

Herlitz SmileyWorld

Támogassa a SMILEY FUND alapítványt!

A SmileyWorld hátizsák és tolltartók kiemelt kedvenceink közé tartoznak. Vidám megjelenésük azonnal mosolyt csal az arcokra, és emellett még jó ügyet is szolgálnak. A Herlitz Smiley termékek vásárlásával ugyanis Ön a Smiley Mozgalmat támogatja, amely jótékony célokért dolgozik. További információt az angol nyelvű https://smiley.com/charity oldalon talál.Vissza a hírek listájához
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

30.08.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.

07.06.

Mikor válasszunk táskát egy első osztályosnak ?

Az ideális időpont az iskolai aktatáska vagy hátizsák kiválasztására júniusban vagy júliusban van.

31.05.

Oxybag iskolatáskák – új kollekció 2022

Az idei modellek új, továbbfejlesztett kialakításával nyűgöznek le, amely jobban illeszkedik a hátoldalra. Vannak népszerű Frozen vagy Minecraft licenctémák is!

MenuX

InformaceX