Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Herlitz Midi iskolatáskák

A Midi termékcsalád modelljei a Herlitz gyártó legnépszerűbb darabjai. Ennek indoka, hogy a modellek a legtöbb gyermek hátához tökéletesen illeszkednek, elrendezésük pedig nagyon praktikus. Kialakításuk stabil, faluk merev, a főrekeszben állítható válaszfal található, egy elülső és két oldalsó zsebbel rendelkeznek. A merev alj megóvja a táskát a szennyeződésektől és a felborulástól. A hátrész és a vállpántok párnázottak, utóbbiak hossza állítható. Kínálatunkban megtalálhatóak önállóan, kétrészes szettben (tolltartóval együtt) vagy négyrészes szettben (tolltartóval, hengeres tolltartóval és tornazsákkal együtt).

 

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX