Herlitz Midi iskolatáskák

A Midi termékcsalád modelljei a Herlitz gyártó legnépszerűbb darabjai. Ennek indoka, hogy a modellek a legtöbb gyermek hátához tökéletesen illeszkednek, elrendezésük pedig nagyon praktikus. Kialakításuk stabil, faluk merev, a főrekeszben állítható válaszfal található, egy elülső és két oldalsó zsebbel rendelkeznek. A merev alj megóvja a táskát a szennyeződésektől és a felborulástól. A hátrész és a vállpántok párnázottak, utóbbiak hossza állítható. Kínálatunkban megtalálhatóak önállóan, kétrészes szettben (tolltartóval együtt) vagy négyrészes szettben (tolltartóval, hengeres tolltartóval és tornazsákkal együtt).

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek