Mozaik képkirakós játék 3,2cm 36db + 7 db sablon a legkissebbeknek

Anyag:Műanyag
Engedje szabadon a képzeletét és készítsen különböző képeket egy lyukas alaplapon, amelybe színes kalapokat kell behelyezni. A szórakoztató és érdekes játék segít fejleszteni a koncentrációt, a finom motoros készségeket, a kreativitást és a fantáziát. Tökéletes példája annak, hogy a gyerekek milyen gyorsan tanulnak játék közben. A szett tartalmaz 36db 3,2 cm-es kalapot és 7 db sablont.A doboz méretei: 33 x 24 x 4 cm2 áves kortól alkalmas

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.