MOXY tigris ovis hátiszák

A termék kódja:9-16521
Gyártó:P+P karton

Kapcsolódó termékek

Kisebb hátizsák óvodás gyermekek számára, szabadidős tevékenységekhez. Van egy nagy zseb, egy kisebb zseb uzsonnára és oldalsó zseb egy palack számára. A mellkaspánt biztosítja a hátizsák jobb illeszkedését, vannak fényvisszaverő elemek is a jobb láthatóság érdekében. Ideális 3-6 éves gyermekek számára.
Méretek: 30,5 x 20,5 x 11 cm Súly: ‹250 g Térfogat: 6 l Teherbírás: 3 kg

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.