Merkur E2 Elektronikus készlet

Gyártó:Merkur Toys
Anyag:Fém

A Merkur E2 Elektronikus készlettel a gyerekek 60 különböző féle elektronikus kísérletet próbálhatnak ki. Építhetnek bonyolult és egyszerű áramköröket, tranzisztoros kapcsolókat, csengőt, erősítőt, játékosan tanítja meg őket a villamosság rejtelmeire. Általános iskolai tanulók számára a legjobb készlet.
A készlet egy részletes leírást tartalmaz, ahol az egyéni kísérletek és jelenségek lényegét közérthető és szórakoztató formában magyarázzák el. Az univerzális 3-12 V-os tápegység nem része a készletnek.
A doboz mérete 36 x 27 x 5,5 cm
3 éves kortól alkalmas

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.