Merkur E2 Elektronikus készlet

Választ:
Gyártó:Merkur Toys
Anyag:Fém

A Merkur E2 Elektronikus készlettel a gyerekek 60 különböző féle elektronikus kísérletet próbálhatnak ki. Építhetnek bonyolult és egyszerű áramköröket, tranzisztoros kapcsolókat, csengőt, erősítőt, játékosan tanítja meg őket a villamosság rejtelmeire. Általános iskolai tanulók számára a legjobb készlet.
A készlet egy részletes leírást tartalmaz, ahol az egyéni kísérletek és jelenségek lényegét közérthető és szórakoztató formában magyarázzák el. Az univerzális 3-12 V-os tápegység nem része a készletnek.
A doboz mérete 36 x 27 x 5,5 cm
3 éves kortól alkalmas

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!