Merkur fémépítő készletek

Mindenkinek, aki meghallja a MERKUR szót, a naprendszerünk egyik bolygója jut eszébe. Azonban a legtöbbünknek a cseh gyártású Merkur építőjátékok sem idegenek, amelyek már majdnem 100 éve vannak jelen a piacon. A MERKUR fém építőjátékokat, vonatokat és oktató játékokat gyártó márka. Az ügyes gyerekek bonyolult robotokat, valamint különféle épületeket is össze tudnak állítani. Az építőkészlet segít fejleszteni a kreativitást, az ügyességet, valamint a műszaki gondolkodást. A legtöbb építőkészlet gyerekeknek 6 éves kortól ajánlott, míg a Reb Baron és hasonlók gyerekeknek 8 éves kortól alkalmasak.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek