Merkur Classic C01 Alkotó készlet

Választ:
Gyártó:Merkur Toys
Anyag:Fém

Ha retró játékot szeretnél válaszd a Mercurt! A Classic C01 tökéletesen felidézi a múltszázad játékainak világát. A több, mint 900 darabból álló szettből több tucat járgány és kütyü szerelhető össze. Kiválóan fejleszti a kreativitást. Az építéshez használható a használati utasítás, de ízlés szerint összeszerelhetőek az alkatrészek.
Minden alkatrész hagyományos anyagokból és színekben, mint például cink, patina vagy átlátszó lakk készül.
Doboz mérete: 36 x 28 x 5,5 cm
3 éves kortól alkalmas

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!