LEGO Ninjago Into the Unknown Maxi Plus - iskolatáska, hátizsák

Térfogat:23 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Lego
A Maxi Plus iskolatáska ergonomikus, kényelmes légáramlással, minden alapvető funkcióval és extra hellyel rendelkező, stílusos iskolatáska kisebb iskolás korú gyermekek számára, párnázott hátsó rekesszel A4-es mappák, könyvek vagy jegyzetfüzet számára.
Ez egy iskolatáska, amely jól ápolja a gyermek hátát, és lehetővé teszi, hogy a táska pontosan illeszkedjen a vállpántok, a deréköv, a mellkaspánt és a felső emelők egyéni beállítási lehetőségeinek köszönhetően – mindez azért, hogy a lehető legjobban illeszkedjen a testhez, súlyeloszlás. Az erős, megerősített alsó panelnek köszönhetően a táska nyitott fedél mellett is stabilan állhat, így könnyű hozzáférést és gyors áttekintést biztosít a tartalmáról.

Válassza a Maxi Plus iskolatáskát, ha olyan táskát keres, amely a nagy terhelésű napokon is megtámasztja gyermeke hátát. Erős táska, amely megkönnyíti gyermeke számára, hogy a lehető legközelebb a hátához rendezze a könyveket, frissen tartsa az ételeket egy tágas hőszigetelt zsebben, kulcsokat vagy egy LEGO pénztárcát a táskában, vagy hordozza a készletben található tornazsákot. akár külön-külön, akár a táska tetejére csíptetve a tökéletes súlyelosztás érdekében.

MÉRETEK BEÁLLÍTÁSA
Iskolatáska: 23L és 1075G + tornatáska: 9L és 105G = Total SET 32L és 1180G.
Iskolatáska: 25 x 42 x 22 cm + tornatáska: 23 x 25 x 15 cm.

Termékleírás:
- tágas fő rekesz könnyen hozzáférhető cipzárral
- párnázott A4-es méretű cipzáras zseb notebook számára
- stabil alsó panel lapos préselt csapokkal
- belső zseb és rugalmas szalag, hogy a könyv és a jegyzettömb a lehető legközelebb maradjon a testhez
- nagy elülső termozseb cipzárral
- légáteresztő párnázott hátlap légáramlással
- légáteresztő, párnázott vállpántok testnek megfelelően állítható
- állítható és csúszó mellkaspántok a táska súlyának elosztásához
- állítható derékszíj, amely könnyű napokon eltávolítható
- felső emelőpántok, hogy a táska felső részét a testhez igazítsák
- külső kulacs zseb