Lányos póló Bettymode BONJOUR hosszú ujjú

A termék kódja:HAL2031

A hosszú ujjú, barna színű lánypóló keresett klasszikus. Ezúttal szeretnénk jobban lenyűgözni, ezért hangszínben választottunk, és Ön maga ítélheti meg az eredményt. A pólót már a gyakorlatban is kipróbáltuk, és sikerült! Mit gondolsz? Még mindig ellenállsz? Könnyű tréningruha anyagból varrtunk, mely 5% elasztánt tartalmaz, a lazább szabás kevesebb izzadást garantál, a mélyebb nyakkivágás könnyen felfedi a dekoltázst. Még mindig nincs meggyőzve? Próbálja meg nagyítani a flitter alkalmazást, és eldőlt. -ig van 170 és khaki színben.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.