Lamborghini 20 AU4 iskolai hátizsák

Magasság:48 cm
Térfogat:28 l
Gyártó:Arsuna

Kiváló minőségű iskolai hátizsák modern színekben, Lamborghini 21 motívummal, AU4 típus. A hátizsák első osztályú és szilárd anyagból készül . Négy fő rekeszből áll, cipzárral és egy másik gazdag belső részből, írószerekre, mobiltelefonokra vagy más apróságokra. A hátizsák előnye egy párnázott rekesz egy laptop számára, reteszeléssel. Fényvisszaverő elemeket helyeznek el a hevedereken. A hátizsák hátulja párnázott és állítható, mellkaspánttal rendelkezik, amely szükség esetén teljesen eltávolítható.
Méretek: 380 x 480 x 230 mm
Anyaga: 100% nejlon poliészter