Lakattal zárható titkos napló,notesz Plüssmedvék

A termék kódja:O22032
Napló gyönyörű szilárd lemezeken, népszerű mackók motívummal, megfelelő zárral, amely kulcsgal bezárható.
A napló olyan, mint egy nagyszerű barát, aki ismeri és nem mondja el senkinek, mi zavarja a gyermeket, vagy mire boldog. Írhat, rajzolhat és beilleszthet fényképeit kedvenc csillagairól, helyeiről és házi kedvenceiről, barátjáról és családjáról. 120 tiszta oldalt tartalmaz.
Emlékműként is szolgál, ahol a gyermek szépen együtt lehet a legjobb barátaival.

Hasonló termékek