Lakattal zárható titkos napló,notesz Plüssmedvék

A termék kódja:O22032
Napló gyönyörű szilárd lemezeken, népszerű mackók motívummal, megfelelő zárral, amely kulcsgal bezárható.
A napló olyan, mint egy nagyszerű barát, aki ismeri és nem mondja el senkinek, mi zavarja a gyermeket, vagy mire boldog. Írhat, rajzolhat és beilleszthet fényképeit kedvenc csillagairól, helyeiről és házi kedvenceiről, barátjáról és családjáról. 120 tiszta oldalt tartalmaz.
Emlékműként is szolgál, ahol a gyermek szépen együtt lehet a legjobb barátaival.

2 vásárló értékelése alapján
11. 6. 2022

Szép termék, reális áron. A rendelés egyszerű, a kiszállítás gyors. Köszönöm

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.