Kvído - Építőkészlet Playstix - járművek

A termék kódja:U735372
Gyártó:Albi
Az építőkészlet fejleszti a finom motoros képességeket, a térbeli fantáziát, a logikus érvelést és utoljára, de nem utolsósorban a koncentrációt.
Különböző típusú járművek - motorkerékpárok, autók, tankok, repülőgépek - szerelhetők össze. A készlet 141 különböző hosszúságú darabot és építési útmutatót tartalmaz. Az alkatrészek speciális alakja lehetővé teszi a szilárd keresztcsatlakozást, lehetővé téve a gyermekek számára, hogy játszanak az összeállított modellekkel.

Javasolt életkor: 5+
Gyártó: ALBI

3 vásárló értékelése alapján
30. 5. 2020

Kiváló minőség, gyors kiszállítás!

7. 11. 2020

Nagyon szuper játék ajánlom mindenkinek , megbízható gyors korrekt webáruház .

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.