Egyéb építőjátékok

A gyerek építőjátékoból sosem elég! Tapasztalja meg a valódi építők érzéseit - építsen fel egy házat valódi téglákból, amelyeket kukoricahabarcs köt össze, vagy akár egy egész parasztházat agyagtéglából és fából. Aki még ennél is több szórakozásra vágyik, golyópályát is építhet és megfigyelheti, ki golyója lesz a leggyorsabb. Ez nem csupán a gyerekek finommotoros készségeit, hanem  kreativitásukat is fejleszti.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek