Kit Teifoc lovagvár II. 435db

Radir
ajándék ingyen
Gyártó:Směr
Épületek építése valódi tégla és habarcs hű másolatából. Tapasztalja meg a nagy építők érzéseit, és építse fel erődjét vagy családi házát. A készletek kombinálhatók egymással. Ha új épületet akar építeni, áztassa 4-5 órán át az eredeti épületet vízben, a habarcs megolvad, és a téglák ismét készen állnak a következő épületre. A kukoricahabarccsal összekapcsolt, valódi téglából készült készlet nemcsak a finommotorizmust edzi, hanem serkenti a gyermekek kreativitását is.
A csomag méretei: 43 x 33 x 11 cm.
Alkalmas gyermekek 7 éves kortól.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!