Kirakós fa Mása és Medve mezei nyúl 4db 12m +

A termék kódja:82016115
Anyag:Fa
Fa puzzle egy nyuszival játékhoz és összeszereléshez. A "Masha és a Medve" gyermeksorozat modern színeinek és motívumainak köszönhetően ez az oktató játék minden gyerekszobába belefér. A kirakós játék nemcsak szórakoztató, de támogatja a gyermek ügyességét, motorikus készségeit és kombinációs képességét is. A "Mása és a Medve" sorozat egyéb tételeivel együtt a gyermekszoba csodálatos gyermekparadicsommá alakítható. 4 részből áll.
A termék méretei 15 x 0,8 x 15 cm.
12 hónapos gyermekek számára alkalmas.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.