Kalandjátékok: Vulkáni sziget

Gyártó:Dino
Anyag:Karton
Irány barátaiddal egy vulkáni szigetre! Amikor? A legjobb most. De készüljön fel arra, hogy kalandtúráján valami vagy minden elromolhat. Miközben a vulkáni tájon utazik Alba, Katy, Jerome és Sata diákjaiként, ismeretlen csempészek is kóborolnak a szigeten. Hogyan alakul a velük való szembesülés? Milyen más titkokat rejt a sziget? A történet felfedése és folytatása csak a kezedben van. Az izgalmas kalandjátékban különféle nyomokat és rejtvényeket fogsz megoldani, kitalált karakterek kíséretében, és azt is, hogy minden csak rajtad és a csapatodon múlik. Együtt megtudhatja, hogyan dolgozhat együtt, mennyire szolgál a memóriája, és ki tudja -e használni teljes mértékben a kombinációs készségeit. Ebben a kooperatív játékban Ön választja az utat, amelyen halad, és hogyan zajlik a története. A forgatókönyv változatos lehetőségeinek köszönhetően ez a játék többször is játszható. A játék anyaga semmilyen módon nem semmisül meg, és más játékokig veled marad.
A csomag tartalma: 120 kártya, 20 helykártya, 4 játékrész, 34 zseton, Kalandkönyv, játékutasítások.
A csomag mérete: 13 x 18 x 4 cm
Alkalmas gyermekeknek 12 éves kortól