Jersey lepedő kiságyba sötétbarna C

A termék kódja:02223A-TMAHNEDA-C
Gyártó:Dadka
Kiváló minőségű sötétbarna jersey lepedő. A mez lapok rugalmasak, gumival az alagútban. Ezeknek a lapoknak a gyártásához kiváló minőségű, 185 g/m2 tömegű jersey szövetet használnak.

A mezek rugalmasak, az alagútban gumival vannak ellátva.
Ezeknek a lapoknak a gyártásához kiváló minőségű, nagy tömegű jersey szövetet használnak 185 g/m2.
Anyagösszetétel: 95% pamut (minőségi fésült pamut), 5% elasztán.
Mosás: 40 °C.
Gyártó: Dadka Vracov sro
Az ágyneműk reaktív színezékekkel festettek, ezért élénk, csillogó színekkel rendelkeznek.
A lepedőket kellő tartalékkal varrják az alapozáshoz, 18 cm-es matracmagasságig.
A lepedő méretének helyes megválasztásához, ismerni kell a matrac mind a 3 méretét.
Ha m 18 cm-nél magasabb atrac esetén elkészítjük Önnek a típust.
Megnevezés TIPP - anyag atipikus méretű lepedő varrására is kapható.
A lepedők QZ márkaengedély-tanúsítvánnyal rendelkeznek, és éven aluli gyermekek számára is készültek.