Újszülött játékbabák kislányoknak

Az újszülött játékbaba aranyos, azonban meg kell őt etetni, meg kell fürdetni, el kell altatni, majd újból meg kell etetni, át kell pelenkázni, valamint újra el kell őt altatni. Röviden, lánya és barátnői egész nap a játékbabával fognak foglalkozni. Kínálatunkban szetteket is talál: játékbaba cumisüveggel, káddal vagy kisággyal, sőt, akár valósághű játékbabákat is vásárolhat.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek