Hamiro baba sétálva villog 60 cm, masszív test, széles szoknya

Gyártó:Jakro
Anyag:Műanyag
Biztosítani kell a fehérnemű és a ruhák megfelelő öltözködését. Különösen a bugyi nem kerülhet a lábak és a törzs közötti ízületek területére. Ha ezek a feltételek teljesülnek, fordítsa bal vagy jobb kezét felfelé vízszintes helyzetbe. Ezután a babát e kéz mögött vezetjük, kissé felváltva balra és jobbra. Séta közben a baba oldalra fordítja a fejét. Ez a baba nem ülhet le és nem csavarhatja meg a lábát. A baba szilárd műanyagból készült. A baba testét langyos vízbe áztatott ruhával lehet lemosni. Ezt a babát nem lehet fürdetni. A babának villogó szemei vannak, amelyek fekvő helyzetben csukva vannak, és álló helyzetben nyitottak. A baba haja finom poliamid szálakból készül. Soha ne kezelje haját hajsütővel vagy más forró tárgyakkal, hanem csak fésüléssel. A baba ruháját kézzel lehet mosni 30 ° C-ig. Vasalhatja őket, ha a vasalót nejlonra vagy nedves ruhára helyezi. Ne tegye ki a babát közvetlen tűznek vagy túlzott hőnek.
A csomag méretei: 26 x 60 x 15 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.