Iskolatáskák és hátizsákok a Schneiderstől

Az osztrák Schneiders cég az alsó tagozatos gyerekek számára iskolatáskákat, a felsősöknek és idősebb diákoknak pedig hátizsákokat gyárt.
Az iskolatáskák szettben, tolltartóval, tornazsákkal és más szükséges iskolaszerekkel együtt kaphatóak. A termékek sorából magas minőségű kivitelükkel tűnnek ki. Természetesen rendelkeznek mellkaspánttal, hátrészük anatómiailag formált, vállpántjaik állíthatóak. A táskák űrtartalma viszonylag nagy, a magasabb iskolatáskák közé tartoznak. Árban, minőségben és méretben a Hama Step by Step iskolatáskákhoz hasonlíthatók.
A gyártó Walker elnevezésű diák hátizsákjai között többféle típus is található. Többségük mellkaspánttal rendelkezik. A dekoratív megjelenésű hátizsákokhoz hozzáillő tolltartók is rendelhetők.
A Walker hátizsákok 2019-es kollekcióját megtekintheti ebben a cikkünkben.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek