Iskolatáska szett fiúknak OXY Sherpy Wolf 4db-os, A4-es füzettartó box ajándékba

Füzetdoboz A4 PVC
ajándék ingyen
Füzetdoboz A4 PVC
RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:0-23624
Mélység: 23 cm
Szélesség:26 cm
Magasság:39 cm
Teherbírás:10
Térfogat:26 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag

Kapcsolódó termékek

Gyerek kötény OXY Sherpy Wolf
Elérhetőség: 2 nap

Az OXY Sherpy sorozatú ?filter=1908">iskolatáska fiúknak általános iskola 1. és 3. osztályos gyerekek számára alkalmas. Háromrészes készlet első osztályosok számára egy iskolatáskából, egy tolltartóból, egy tornatáskából és cserélhető alátétekből áll. A hátizsák 121 cm-nél magasabb gyermekek számára alkalmas.

Az anatómiailag formázott hátlap, a párnázott vállpántok és az állítható mellkaspánt pamutszerű hátat biztosít minden iskolásnak. A műanyag lábakkal ellátott tömör fenék megakadályozza a hátizsák felborulását. A belső válogató gondoskodik a rendről. A fő rekesz zsinóros záródását mágneses Fidlock zár biztosítja, amely egy kézzel is könnyen nyitható.

Az iskolai aktatáska oldalán két cipzáras zseb található. ivópalack tárolására alkalmas, a hátizsák elülső részén egy kisebb zseb található a rágcsálnivalóknak. Az aktatáska fedelén névtábla és órarend található. Számos fényvisszaverő elem létezik. A cserélhető tépőzáras foltoknak köszönhetően minden iskolás feldíszítheti aktatáskáját.

Méretek: 39 x 26 x 23 cm
Térfogat: 26 l
Tömeg: 950 g
Teherbírás: 10 kg< BR>Anyaga 100% poliészter

Toll tartó:
Egyszintes iskolai tolltartó 2 kihajtható füllel, üres. 25 gumihurkot tartalmaz az írószerek tartásához. A belső szárnyakon átlátszó fóliák vannak az órarendhez.

Tornazsák:
Zsinór meghúzásával zárható, hordható a háton, vagy iskolai hátizsákhoz rögzíthető .
Anyaga 100% poliészter.

Cserélhető tapaszkészlet:
Három cserélhető tépőzáras tapasz az OXY Sherpy hátizsák díszítésére.

Gyártó: P+ P karton