Iskolatáska LEGO Friends Girls Rock Maxi 2db. készlet és utazási kulacs ajándékba

RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:20013-1914
Mélység: 24 cm
Szélesség:28 cm
Magasság:42 cm
Térfogat:33 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Lego

Kapcsolódó termékek

LEGO Friends Girls Rock PalackShopalike
Elérhetőség: 2 nap
A praktikus, könnyű iskolai táskában minden megtalálható, amire szükség van egy hosszú iskolai naphoz, beleértve a levehető hátizsákot a gyakorlóruhákhoz és az elülső termo zsebet snackek előállításához, így egész nap friss marad. A Maxi iskolatáska olyan anyagból készül, amely taszítja a vizet és a szennyeződéseket. Az aktatáska magas viselési kényelmet kínál az ergonomikus alakú hátlapnak, az állítható és párnázott vállpántoknak és az állítható mellkaspántnak köszönhetően. A fő zsebben talál egy gumihevedert, amely hátul nehéz tárgyakat és könyveket fog tartani, egy varrott névtáblát vagy egy kulcskarikát, amelyhez lehetőség van például egy LEGO pénztárca vagy egy LEGO zseb rögzítésére. Az aktatáska elején egy speciális ceruzatartó zseb található. Az oldalán egy átlátszó és hálós zseb található, például egy üveg vízhez, gyümölcshöz vagy apróságokhoz. A lehető legnagyobb gyermekbiztonság érdekében az aktatáska fényvisszaverő elemekkel rendelkezik a hátizsák minden oldalán.

Táska leírása:
- modern dizájn LEGO® motívummal
- könnyű felépítésű, súlya csak 800 g
- ergonomikus alakú hátlap
- speciális kapcsok a hátizsák tornaruhához való rögzítéséhez
- állítható, párnázott, fényvisszaverő csíkokkal ellátott vállpántok a nagyobb biztonság érdekében
- állítható mellszíj
- megerősített fogantyú, kellemes a kéz számára
- szilárd műanyag alja
- oldalsó hálózseb, átlátszó zseb és elülső hőzseb az uzsonnadoboz számára
- A tépőzáras fedél alatt van egy speciális zseb ceruzatartóhoz és 2 nagy cipzáras zseb
- a gumiheveder nehezebb tárgyakat tart hátul és egyenletes súlyeloszlást biztosít