Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

LEGO iskolatáskák és hátizsákok

LEGO - a gyermekek kedvence világszerte már több mint 60 éve. A LEGO motívumos iskolatáskákat többféle kivitelben kínáljuk.
A legkeresettebb elsősöknek szánt iskolatáskák közé a LEGO EASY termékcsalád modelljei tartoznak, amelyek súlya extrém könnyű, csupán 790 g, önállóan vagy szettben megvásárolhatók. A legkisebb gyermekek hátához is remekül illeszkednek. A gyártó 37 cm-es magasságot adott meg, az általunk mért magassága azonban 40 cm. A fiúk körében a Ninjago hátizsákok népszerűek.
OPTIMO termékcsalád - inkább hátizsákra emlékeztet, a táska egy rekesszel rendelkezik, extrém könnyű és puha szerkezetű, magassága 40 cm. A felső hajtóka felhajtását követően egy cipzárat is ki kell cipzározni. Érdekes megoldásnak számít, és egyben előny is az a papucsokra, tornaruhára vagy egyebekre használható tok, amely a hajtókára rögzíthető. Az Optimo modell szintén elsősöknek, azonban magasabb termetűeknek javasolt.
MAXI  termékcsalád - az Optimo-val azonos, csupán még annál is nagyobb. Az általunk mért magassága 42 cm. 
Az egyes modellekhez színesceruzákat vagy tízórais dobozt adunk ajándékba.
Kínálatunkban a márka által gyártott olyan iskolaszerek is találhatók, mint például tollak, ceruzák, tolltartók, kulacsok, tízórais dobozok, füzetek, valamint tornazsákok.
ÚJDONSÁG 2021a Nielsen, Petersen és Hansen hátizsákok újrahasznosított PET palackokból készülnek, állítható hátrendszerrel ellátottak, amelynek köszönhetően az iskolatáska együtt nő a gyermekkel. Ezen felül derékövvel is kiegészítettek, jól illeszkednek a gyermekekhez és alacsony termetű tanulóknak is alkalmasak.
A 2021-es modellekről cikkünkben olvashat többet.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX