Iskolatáska Lego CITY Police Cop Maxi SZETT és LEGO zselés toll minifigurával ajándékba

RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:201102003
Mélység: 24 cm
Szélesség:28 cm
Magasság:42 cm
Térfogat:33 l
Gyártó:Lego

Kapcsolódó termékek

Kétrészes készlet, amelyet nagyobb első osztályú osztályok számára vagy kisebb gyermekek számára terveztek, és második hátizsákként használható, amely egy iskolatáskából és egy hátizsákból készült papucshoz vagy sportruházathoz.
Részletes leírás:
modern kialakítás LEGO® motívummal
könnyűszerkezetű
nehezebb rekesz, amely a nehezebb tárgyakat hátul tartja és egyenletes súlyeloszlást biztosít.
ergonómikus alakú hátsó rész
állítható párnázott vállpántok fényvisszaverő csíkokkal a nagyobb biztonság érdekében.
tömör műanyag alj
speciális kapcsok a hátizsák és a testmozgás felszereléséhez.
megerősített fogantyú, kellemes a kéz számára.
oldalsó hálózsebbel és elülső zsebbel az snack dobozhoz.
állítható mellkasi heveder
a tépőzáras fedél alatt van egy speciális zsebbel egy ceruzatokhoz és egy fő cipzáras zsebbel.

Gyártó: Smartlife
Méretek: 42 x 28 x 24 cm