Iskolatáska Hama Step by Step Flash villogó, Sárkány 4db. szett + Stabilo toll és szállítá

A termék kódja:S139213
Mélység: 23,5 cm
Szélesség:33 cm
Magasság:38,5 cm
Térfogat:21 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama
4 db-os luxus aktatáska készlet egy csodálatos villogó sárkány képpel, amely aktiválja magát az aktatáska mozgatásával. Alkalmas az első osztályú tanulóknak az általános iskola 4. évfolyamáig. A készlet tartalma: aktatáska, töltött tolltartó, tok és edzőzsák.
Részletes leírás:
Aktatáska:
  •     villogó kép, amelyet az aktatáska mozgatásával aktiválnak
  •     a villogó képnek köszönhetően a gyermek jobban látható a közúti forgalomban
  •     a táskában lévő mozgásérzékelő biztosítja, hogy a táska automatikusan kikapcsol, ha nem mozog
  •     tápegység: 3 db AA elem a biztonsági zárban
  •     a aktatáska belsejében, egy külön cipzáras zseb az akkumulátor házához
  •     állítható vállpántok
  •     anatómiai légrendszer - ergonómikus alakú hátul
  •     Mesh Back Cooling System - párnázott hátsó kényelmes lélegző anyag szellőző rések optimális légáramlást
  •     A könnyűs zerkezet stabil, aktatáska alakú
  •     párnázott, állítható vállpántok formájában S (nem vágják a vállát, és egy jó szűk és könnyen kezelhető)
  •     levehető mellkasi heveder, márkájú YKK csattal
  •     tökéletesen párnázott magasságilag állítható hátoldal és magasságilag és hosszúságilag állítható párnázott szíjjak biztosítják a gyermek hátának egészséges fejlődését, ezért a Step by Step hátizsákok elnyerték az AGR tanúsítványt
  •     márkájú fényvisszaverő elemek a nagyobb biztonság érdekében, az Oralite márka
  •     megerősített textil fogantyú, kényelmes kezelhetőség
  •     márkás mágneses záró, Fidlock márka
  •     elszigetelt elülső zseb (hideg vagy meleg ételekhez és italokhoz)
  •     bővíthető oldalsó zsebek egy üveg italt vagy kis tételeket, zipzárás
  •     hátsó tokot a táskát úgy tervezték, hogy a nehezebb tárgyak (pl. tankönyv), így biztosítva egyenletes súlyeloszlás
  •     a kulcslyukon lévő autóülésen belül
  •     lábak a jobb stabilitásért és a nedvességtől és piszoktól való védelem érdekében

Fő kamra térfogata: 16,5 l (3 l oldalsó zsebb és 1,5 l első zsebb)
Súly: 1280 g
Terhelhetőség: 10 kg
Méretek: 38,5 x 33 x 23,5 cm

Tolltartó: minőséges tolltartó felszerelt kiváló minőségű Eberhard Faber márkázással. Tartalmazz: 7 db. erős háromszögletű ceruzát törés-rezisztens, 12 db. háromszögletű ceruzát, 1 db. ceruzát, egyenes vonalzót, háromszögletes vonalzót, gumit, dupla élezőt. Zip rögzítés.

Tok: az iskola segédeszközökre alkalmas ovális típus pl. tollak, ceruzák, ollók ... Zip rögzítés.

Tornazsák: szilárd textilanyag, zárókupakkal zárva, elülső zsebbel cipzáras rögzítéssel.

Gyártó: Hama

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 250Ft).